Výšivky a nášivky

Vyšívání, jako zušlechťování textilií je královská disciplína. Odedávna se označoval osobní textil vyšitými monogramy, erbovními značkami apod. Výšivky dodávají kusovému textilu unikátní vzhled a vytváří z něj reprezentativní dárkový předmět, a proto je vyšívání čím dále více žádané.

V dnešní době si luxus výšivek a nášivek může dovolit opravdu každý. U menších grafik je cena za vyšití srovnatelná s cenou potisku. Vyšívání je možné až 15 barvami současně. Dokážeme vyšívat i velice složitou grafiku v maximální velikosti 40x40cm.

S aplikací výšivky a nášivky získá jakýkoli výrobek přidanou hodnotu, a proto je vyšívání čím dále více žádané. Zákazníkovi můžeme vyrobit grafický návrh, nebo zpracovat již hotový zákazníkem dodaný. Podle grafické předlohy vytvoříme program pro vyšívací automat a vyšijeme zkušební vzorek. Objednávky nejsou omezeny minimálním odběrem, naše strojové vybavení je přizpůsobeno jak sériové, tak kusové výrobě.

Vyšívání a jeho kvalita


Výšivky se aplikují přímo na textil zákazníka nebo námi dodaný. Vyšíváme na trička, polokošile, mikiny, čepice, šály, ručníky ale i tašky, polštáře, batůžky, nástřihy dílů oblečení, čelenky, bundy, tepláky, zástěry. Vyšíváme také vlajky a zástavy a luxusní šerpy.

Kromě výšivek vyrábíme také nášivky. To jsou samostatně vyšité objekty na různé podkladové materiály. Ty se následně vystřihnou, nebo vyseknou a následně aplikují se přišitím nebo přilepením na libovolný podklad, např. kožené bundy a vesty pro motorkáře.

Vyšíváme na špičkových vyšívacích japonských automatech BARUDAN a Tajima. Používáme vysoce kvalitní nitě KING STAR ze 100 % polyesteru a Marathon, které disponují barevnou škálou o 600. barevných odstínech včetně metalických odstínů. Tyto nitě zajišťují výšivkám a nášivkám stálobarevnost a UV odolnost našich výrobků.

Vysoká výrobní kapacita, profesionální vyšívací stroje a použitý materiál je zárukou vysoké kvality a spokojenosti zákazníka.

Výšivka je velice trvanlivá a vysoce odolná i při častém a opakovaném praní. Z toho důvodu je tato technologie využívaná u pracovních oděvech, gastro textilu nebo pro sportovní textilní doplňky kde je kladen důraz na kvalitu a odolnost.

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE


 

 

 

 

 

 

 

 

Reference


Našimi nejčastějšími zákazníky jsou společnosti, firmy, ale i jednotlivci kteří hledají zajímavý a velmi reprezentativní dárek, ale i reklamní agentury pro prezentaci svých klientů, promo akce a soutěže. Dále hotely a restaurace, kde zákazník potřebuje kvalitní a trvalé označení svého zboží zatíženém v náročném prostředí. Strojní výšivka má důležité postavení na trhu s reklamním zbožím a je nedílnou součástí vedle potisku ve zušlechťování textilu.

Kalkulace ceny za výšivku se stanovuje individuálně s ohledem na náročnost a objem. Cena se skládá z ceny použitého textilního materiálu, jednorázové ceny za tvorbu vyšívací programu (cena programu se účtuje pouze poprvé, programy ukládáme pro případné opakované objednávky) a ceny za samotné vyšití. Reklamním agenturám, stálým zákazníkům a při odběru velkého množství poskytujeme velmi zajímavé slevy.

Vyšíváme již od 1. ks!

 

PRANÍ, ŽEHLENÍ


Lze prát na vyvářku, ostatní symboly dodržujte dle etikety na zboží.

Lze žehlit přes výšivku.

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Můžu si dodat svůj textil na výšivku?
Ano, to není problém, vyšíváme i na vlastní textil.

Vyšíval jsem u jiné firmy a mám svůj program, dá se použít u Vás?
Váš program se dá použít jen v případě, že je kompatibilní s naším softwarem.

Jste schopni zajistit materiál na výrobu obecního praporu, nebo saténové šerpy?
Ano, tyto materiály jsme schopni zajistit pro výrobu. Řadu kusového textilu máme skladem, nebo do druhého dne.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
V zásadě obdrží náš zákazník kalkulaci maximálně do druhého dne. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám poslat grafiku?
Grafiku stačí zaslat v obyčejném jpg. Jako obrázek.

Jak se určují barvy výšivky, pokud mám přesný požadavek na barevnost?
Barvy se určí pomocí vzorníku nití.

Jaký je termín dodání výšivky?
Termín dodání závisí na výrobní kapacitě a náročnosti vyšívané grafiky. Běžný termín je jeden týden.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.