HRNKY S POTISKEM

Potisk na hrnky a další dárkové předměty provádíme pomocí sublimačního tisku. Sublimační tisk aplikujeme na keramické hrnky, které mají na sublimaci uzpůsobenou povrchovou úpravu. Grafická předloha se vytiskne pomocí speciální tiskárny na přenosový papír, který se následně umístí na produkt a fixuje v tepelném lisu při vysoké teplotě. Výhodou sublimace je vysoká odolnost a stálost, kdy barva se chemicky naváže na povrch a jeho barevné provedení fotorealistického tisku je na vysoké úrovni.

Kromě klasických keramických hrnků nabízíme také magický hrnek. Jedná se o černé hrnky, které při zalití horkou vodou změní postupně barvu a umožní nám vidět natištěný grafický motiv. Změna dochází pouze tam kde je dostatečná teplota, takže ucho a další části zůstanou buď v původní barvě, nebo na některém mezistupni zesvětlení.

Dále touto technologií jsme schopni potisknout moderní plechové hrnky, skleněné a keramické korbele, popelníky a misky pro domácí mazlíčky, anebo přívěsky na klíče. Vyrábíme již od 1ks.

 Ceník potisku pro koncového zákazníka ke stažení

 

 

 

 

 

 

 

+ VÝHODY


Vysoká stálost a odolnost potisku, neznatelný tisk na omak, brilantní fotorealistický tisk, možnost tisku dodaných fotografií, potištěné hrnky lze dávat do myčky, zdravotní a ekologická nezávadnost.

- NEVÝHODY


U některých výrobků může z výrobních důvodů dojít k tomu, že hrnek nemá stejný průměr na horním a spodním okraji. Tím pádem může vzniknout nepatrná mezera.

Sublimace po fixaci nezaručuje 100 % barevnost dle originálu. Může dojít k mírné odchylce.

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


V jaké podobě mám poslat grafiku?
Pro výrobu hrnků s potiskem nám stačí jakýkoli obrázek v dostatečné kvalitě.

JAKÝ JE TERMÍN DODÁNÍ HRNKU?
Termín dodání lze sjednat i na počkání nebo do druhého dne. Jen výjimečně se doma může prodloužit v případě, že požadovaný hrnek nemáme skladem, anebo je plná kapacity. Běžná doba jsou 3 dny až týden.

MŮŽU MÝT HRNKY V MYČCE NA NÁDOBÍ?
Ano můžete potisk je odolný.

POSKYTUJETE MNOŽSTEVNÍ SLEVY NA POTISK HRNKŮ?
Jistě, např. nad 100ks se ceny dostávají téměř na 50 % své původní ceny.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.