FOTOTRANSFER

Fototransferový tisk umožní zákazníkům zhotovení originálního a cenově dostupného dárku v krátké dodací lhůtě. Jedná se o přenos libovolného obrázku nebo fotografie na folii, která je následně tepelně zafixována na transferovém lisu. Fotografie může být doplněné podle přání zákazníka textem nebo jiným grafickým efektem. U této technologie odpadají náklady na přípravu a je proto vhodná i pro jednotlivé kusy zvláště při aplikaci fotografií. Nevýhodou je, že takto zušlechtěná trička nedosahují při praní větších stálostí a časem se znehodnotí. Proto jsou vhodné na krátkodobé prezentační akce, pro hostesky, jako narozeninové dárky a upomínkové předměty.

Transferový tisk je vhodný především na trička, kšiltovky, dárkové polštáře, podložky pod myš, přestřihávací stuhy a jiný drobný kusový textilní materiál. Nejpočetnější skupinu zákazníků, kteří vyhledávají tuto technologii tvoří jednotlivci, kteří žádají kusové, rychle vyrobené upomínkové nebo dárkové předměty. Fototransfer tiskneme do velikosti A3 (30x40cm). Tiskneme od 1.ks.

 

 

 

 

+ VÝHODY


Lze vyrábět na počkání, lze aplikovat na jakýkoli textilní podklad, pro výrobu stačí jakýkoli obrázek v dostatečné kvalitě.

- NEVÝHODY


Nízká odolnost při praní a otěru, cca 10 cyklů praní, tvrdší gumový omak, barvy nejsou tak výrazné jako u sítotisku a věrohodné jako u digitálního tisku.

 

PRANÍ, ŽEHLENÍ


Praní lze prát naruby na 40 °C, nepoužívejte bělicí prostředky, nepoužívejte bubnovou sušičku, nežehlete přes tištěnou grafiku.

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Můžu nějak prodloužit trvanlivost potisku.
Je potřeba dodržet zásady při praní, nejlépe prát naruby a žehlit také naruby.

Můžu si dodat svůj textil na potisk?
Ano, to není problém tiskneme i na vlastní dodaný textil.

Jste schopni dodat trička nebo jiný kusový textil na potisk?
Ano, nabízíme řadu vhodných výrobků na potisk sublimací jako trička, trenky, funkční sportovní oděvy nebo stuhy a stužky.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
V zásadě obdrží náš zákazník kalkulaci buď ten den, kdy obdržíme poptávku nebo do druhého dne. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám poslat grafiku?
Na fototransfer stačí jakýkoli obrázek v dostatečné kvalitě.

Jaký je termín dodání fototransferu?
Termín dodání lze i na počkání za expresní příplatek. Běžná doba jsou 3 dny až týden.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.