SIGNMAKING

Signmaking představuje výrobu nosičů reklamního sdělení. Především se jedná výrobu reklamních cedulí, bannerů, samolepek a různých polepů, včetně magnetických pásů. Například polepů na automobily, výloh obchodů, ale i polepů jednotlivých výrobků. Dále to jsou různá orientační označení na dveře, okna apod.

Dle stupně náročnosti nabízíme fólie různých délek životností 2. - 10. leté. Kromě běžných fólií pracujeme s fóliemi litými na nerovný povrch, translucentními které jsou určeny na světelnou reklamu nebo reflexními, fotoluminescenčními, které odrážejí světlo a využití mají na reklamní poutače, polep aut nebo bezpečnostní tabulky.

Dále se často využívají folie imitující mléčné sklo nebo karbonová vlákna.

 

UKÁZKY NAŠÍ PRÁCE


 

 

 

 

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Zajišťujete výrobu nalepovací reklamy včetně montáže?
Ano, v omezené míře je výroba včetně montáže. Nejčastěji polepy na automobily, (kdy zákazník přistaví svůj vůz k nám do firmy) nebo polepy výloh v okolí firmy.

Může si zákazník objednat jen samolepku s tím, že si ji sám nalepí?
Ano, to běžně děláme. Grafiku připravíme na přenosovou folii, a zákazník si ji svépomoci nalepí kam potřebuje. Je to zvláště vhodné, když si grafiku aplikuje třeba mimo Prahu, například v Chorvatsku na svoji loď, i takové případy máme.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
V zásadě obdrží náš zákazník kalkulaci buď ten den, kdy obdržíme poptávku nebo do druhého dne. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám poslat nebo přinést grafiku?
Potřebujeme dodat nejlepší zdrojová data co máte k dispozici, a to v křivkách, nejlépe ai, cdr, pdf, eps, psd. V případě, že byste si nevěděli rady, rádi Vám pomůžeme.

Jak se určují barvy potisku, pokud mám přesný požadavek na barevnost?
V případě tisku samolepek se barvy se určí pomocí vzorníku PANTONE a v případě řezané grafiky dle vzorníku folií, které máme k dispozici.

Nabízíte výrobu bannerů, zajímá mě, zda nabízíte bannery s pevným okrajem a kovovými oky pro snadnější montáž?
Ano nabízíme více druhů kvality bannerů. Jak vhodné na jednorázovou reklamu, tak na opakovanou montáž např. bannery na sport. Bannery standardně opatřujeme montážními oky, ale můžeme dodat banner i bez ok.

Chci si nechat polepit svůj automobil, a zajímá mě jaké folie používáte?
Na polep automobilů používáme lité folie nejvyšší kvality tzv. 10. leté. Jsou elastické a více odolné na UV záření a další povětrnostní vlivy.

Vlastním čtyřpatrový dům a chtěl bych umístit reklamní ceduli na fasádu ve výšce cca. 4 metry. Zajímá mě, zda jste schopni ceduli namontovat?
Bohužel nejsme schopni Vám v této výšce ceduli namontovat. Můžeme Vám ji vyrobit, ale montáž by ste si musel zajistit sám.

S vlastním vozem zajišťuji občasnou dopravu pro jeden hotel, a chtějí abych měl vůz označen. Já ho ale nechci nechávat polepit, dá se to nějak vyřešit?
Ano, pro tuto potřebu nabízíme magnetické pásy s grafikou. Prostě vyrobíme grafiku, kterou potřebujete a aplikujeme ji na magnetický pás. Ten budete vozit v autě a když bude potřeba jednoduše ho nainstalujete na karoserii vašeho vozu.

Jaký je termín dodání reklamní výroby?
Termín dodání závisí na výrobní kapacitě. Běžný termín je jeden až dva týdny. V případě požadavku zákazníka jsme schopni vyrobit zakázku v kratším termínu za expresní příplatek.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.