PLOTROVÝ TISK

Tato technologie spočívá v tom, že pomocí plotru se vyřeže speciální folie, která se následně aplikuje pomocí tepelného lisu na požadovaný předmět. Výhodou je, že opět odpadá příprava, která je nutná u sítotisku a celý proces není náročný na čas. Nevýhoda je nemožnost aplikace fotografií, barevných přechodů a velmi jemných detailů. Stálosti u takto aplikované technologie jsou výborné. Zvláště se hodí na pracovní oděvy, batohy a tašky, kde se folie může aplikovat i přes švy a výsledek je velmi dobrý. Taktéž barevné krytí folie je vynikající a takto upravené výrobky se používají v nejnáročnějších provozech.

Na pracovních a služebních oděvech je můžeme vidět u hasičů, členů záchranné služby nebo policejních příslušníků. Dále se plotrový tisk uplatňuje při výrobě sportovních potřeb, kšiltovek, reklamních deštníků, výrobě čísel a jmenovek na dresy pro fanoušky, rozlišovací vesty anebo, při malých sérií na trička. Tiskneme od 1.ks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ VÝHODY


Vysoká kryvost speciálních folií, vhodné i na hotové dresy, výrobní rychlost, lze aplikovat téměř na cokoli i 3D textilní předměty jako jsou pouzdra a obaly, rukavice nebo vaky na golfové hole, péřové bundy apod., některé folie splňují nejpřísnější kritéria na trvanlivost, nehořlavost a další vlastnosti., překvapivé efekty lze dosáhnout speciálními reflexními, kovovými, zrcadlovými a flitrovými foliemi, lze nápaditě kombinovat s jinými tiskovými technikami, lze tisknout na jakýkoli textilní materiál i na funkční textil.

- NEVÝHODY


Výraznější omak, lze tisknout jen přímé barvy a jednodušší loga a nápisy, omezená barevnost folií, vyšší cena při vícebarevné grafice, v případě použití impregnace na tištěných výrobcích může být snížena odolnost proti otěru.

 

PRANÍ, ŽEHLENÍ


lze prát na 60 °C, nepoužívejte bělicí prostředky, nepoužívejte bubnovou sušičku, nežehlete přes tištěnou grafiku.

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Můžu si dodat svůj textil na potisk?
Ano, to není problém tiskneme i na vlastní dodaný textil.

Jste schopni dodat trička nebo jiný kusový textil na potisk?
Ano, nabízíme řadu kvalitních produktů od domácích i světových renomovaných dodavatelů. Řadu kusového textilu máme skladem, nebo do druhého dne.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
V zásadě obdrží náš zákazník kalkulaci buď ten den, kdy obdržíme poptávku nebo do druhého dne. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám poslat grafiku?
Potřebujeme dodat nejlepší zdrojová data co máte k dispozici, a to v křivkách, nejlépe ai, cdr, pdf, eps, psd. V případě, že byste si nevěděli rady, rádi Vám pomůžeme.

Jak se určují barvy potisku, pokud mám přesný požadavek na barevnost?
Barvy se určí pomocí vzorníku folií.

Jaký je termín dodání PLOTROVÉHO TISKU?
Termín dodání lze i na počkání za expresní příplatek. Běžná doba jsou 3 dny až týden.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.