SÍTOTISK

Sítotisk je nejkvalitnější a nejtrvalejší technologie textilního potisku. Při této technologii se barva protlačuje šablonou ze síťoviny přímo na textilní materiál a následně se tepelným a UV zářením fixuje, čímž výrobek získá maximální odolnost při praní i při běžném použití. Je běžné, že takto potištěná trička vydrží řadu let.

Vzhledem k nutnosti výroby filmů a šablon je tato technologie zvlášť vhodná pro větší série tisku, například triček, přístřihů, stužek, bavlněných tašek, pracovních oděvů apod. Jde nákladově o nejvýhodnější variantu. Pomocí speciální digitální přípravě filmů a šablon jsme schopni dosáhnout fotorealistické kvality tisku. Výhodou této metody je možnost potisknout plochu až 40×50 cm v téměř neomezené sérii.

Okruh zákazníků na sítotisk tvoří nejvíce reklamní agentury, zadávající potisk triček pro své klienty k různým prezentacím a do spotřebitelských soutěží nebo výrobci textilního zboží, kterým převážně tiskneme na přístřihy. Opakovaně zadávají zakázky i menší firmy označující svým logem pracovní oděvy nebo jiný reklamní textil pro svoji prezentaci i další menší zájmové skupiny, školy, sportovní kluby, restaurace, bary a další. Klademe maximální důraz na kvalitu, kterou dosahují naši tiskaři u sítotisku v závislosti na kvalitě používaných barev a materiálů a na dlouholetých zkušenostech i při nejsložitějších tisků. Výrazné množstevní slevy od 100ks.

 Ceník potisku pro koncového zákazníka ke stažení   Cenový kalkulátor sítotisku   Vlastní branding

 

 

 

 

 

 

 

+ VÝHODY


Kvalitní a extrémně trvalý tisk, jde namíchat téměř jakýkoli barevný odstín, výrazné, syté barvy, nízké ceny při vyšších nákladech (60 nebo 100 a více ks), dá se potisknou i méně kvalitní textil, lze tisknout na textil z bavlny i syntetických vláken.

- NEVÝHODY


Vzhledem k značným nákladům na přípravu sítotisku vyrábíme od 20. ks (za nižší počet si účtujeme cenu jako u 20. ks)

 

PRANÍ, ŽEHLENÍ


lze prát na 40 °C i na 60 °C pokud to umožňuje textil, nepoužívejte bělicí prostředky, nežehlete přes tištěnou grafiku

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Můžu si dodat svůj textil na potisk?
Ano, to není problém tiskneme i na vlastní textil.

Jste schopni dodat trička nebo jiný kusový textil na potisk?
Ano, nabízíme řadu kvalitních produktů od domácích i světových renomovaných dodavatelů. Řadu kusového textilu máme skladem, nebo do druhého dne.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
V zásadě obdrží náš zákazník kalkulaci buď ten den, kdy obdržíme poptávku nebo do druhého dne. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám dodat grafiku?
Potřebujeme dodat nejlepší zdrojová data co máte k dispozici, a to v křivkách, nejlépe ai, cdr, pdf, eps, psd. V případě, že byste si nevěděli rady, rádi Vám pomůžeme.

Jak se určují barvy potisku, pokud mám přesný požadavek na barevnost?
Barvy se určí pomocí vzorníku PANTONE.

Jaký je termín dodání sítotisku?
Termín dodání závisí na výrobní kapacitě. Běžný termín je jeden týden až dva týdny. V případě nutnosti jsme schopni vyrobit zakázku do 3. dnů v režimu expres.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.