DIGITÁLNÍ PŘÍMÝ TISK NA TEXTIL

Digitální potisk textilu je nejnovější technologie v potisku triček. Digitální potisk textilu se stává moderní technologií 21. století, kdy tato metoda vyplňuje prostor pro nízké náklady při zachování vysoké kvality srovnatelné se sítotiskem, a je přátelská k životnímu prostředí. Nejvyšší certifikace inkoustů a dalších roztoků OEKO-tex Standard 100 umožňuje i potisk kojeneckých výrobků nebo froté ručníků.

Test pratelnosti v institutu AATCC potvrzuje vysokou stabilitu a vysokou kvalitu tisku i po desítkách praní. Inkoustová barva je na textil nanášena přímým vstřikováním, tak dosáhne potisk měkkosti a přilnutí k textilu. Výsledný omak je příjemnější než u klasického sítotisku, a v případě potisku na bílý textil je barva na omak téměř neznatelná. Optimální výsledky se dosahují na 100% bavlně, ale lze potisknout i směsové materiály, nebo polyester. Tato metoda nám umožňuje i módní tisk přes kapsy, zipy a knoflíky. Maximální rozměr tisku je 40x50cm. Tiskneme od 1.ks.

Při digitálním tisku na barevný textil se může vyskytnout kolem grafiky viditelný otlak, je to dáno přípravou před tiskem a následnou fixací. Tento jev je naprosto nezávadný a zmizí samovolně, nebo po prvním praní. V žádném případě to však nemůže být předmětem reklamace.

 

 

 

 

 

 

+ VÝHODY


Kvalitní tisk příjemný na omak, bez nutnosti speciální přípravy lze tisknout fotografie a náročné grafiky v plné barvě už od 1. ks, není potřeba speciální data pro tisk, rychlost realizace objednávek, umíme tisknout i na atypická místa jako jsou nohavice, okraje triček, boky triček, přes švy, kapsy a zipy, lze potisknout výrobky z froté a plyše.

- NEVÝHODY


Vyšší cena u malých nákladů a velkých formátů, kvalita textilu ovlivňuje výslednou kvalitu potisku.

 

PRANÍ, ŽEHLENÍ


Lze prát na 40 °C, nepoužívejte bělicí prostředky, nepoužívejte bubnovou sušičku, nežehlete přes tištěnou grafiku.

 

VAŠE NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY ...


Můžu si dodat svůj textil na potisk?
Ano, to není problém tiskneme i na vlastní dodaný textil. Ale je potřeba mít na paměti, že 100 % výsledek digitálního tisku přímo ovlivňuje kvalita a vhodnost tištěného materiálu.

Jste schopni dodat trička nebo jiný kusový textil na potisk?
Ano, nabízíme řadu kvalitních a vhodných produktů pro digitální tisk. Pro digitální tisk držíme skladem dostatečné množství triček, další jsme schopni zajistit ve velmi krátké době. Pro dosažení 100 % výsledku doporučujeme využít naší nabídku vhodného textilu.

Za jak dlouho můžu očekávat kalkulaci na svoji poptávku?
Kalkulace na digitální tisk zpracováváme obratem. Záleží na tom, kdy obdržíme poptávku.

V jaké podobě mám poslat grafiku?
Grafiku stačí zaslat v obyčejném jpg., pdf., nebo tif., jako obrázek.

Jaký je termín dodání digitálního tisku?
Termín dodání lze i na počkání nebo do druhého dne. Běžná doba bez navýšení ceny za expresní příplatek jsou 3 dny až týden.

 

Napište nám


Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.