NÁŠ PŘÍBĚH

TOMPRINT - NÁŠ PŘÍBĚH
TOMPRINT - NÁŠ PŘÍBĚH

Náš příběh začal již v porevolučním roce 1990. Nejdříve jako STUDIO T a následně jsme se přejmenovali na TOMPRINT. Od počátku fungujeme jako 100 %. česká firma, která se výlučně zabývala potiskem na textil.

Na potisk textilu přirozeně navázalo rozšíření nabídky o strojní výšivku, která lze efektivně kombinovat s potiskem a doplňuje náš sortiment služeb.

Již více jak před 15. lety jsme dále rozšířili naši nabídku o výrobu reklamy. Jedná se především o vyřezávanou lepicí grafiku (signmaking). Výrobu bannerů, samolepek, magnetických pásů pro automobily, různé polepy apod.

Kromě tradičních triček a sportovních oděvů tiskneme na pracovní oděvy, deštníky, textilní tašky, stužky, šerpy, kšiltovky, kalhoty a froté výrobky.

Mezi poslední rozšíření technologií potisku jsme zahrnuli sublimační tisk a přímý digitální tisk na textil.

Nabízíme potisk přes švy a knoflíky, nebo zakázkový potisk keramických, plechových a skleněných hrnků a korbelů.

Zároveň nabízíme potisk a další aplikace i na dodaný vlastní materiál zákazníka.

Mezi naše další služby je provozování e shopu s potištěným kusovým textilem, kdy naše nabídka grafických motivů na trička přesahuje hodně nad 1000ks.

V neposlední řadě nabízíme možnost pro zákazníky si vytvořit vlastní originální trička v jednoduché aplikaci.

O kvalitách našich služeb svědčí dlouhodobá spolupráce s renomovanými reklamními agenturami i předními výrobci kusového textilu a stále se vracející spokojení zákazníci.