Firma TOM PRINT působí v oblasti potiskování kusového textilu již od roku 1990. Během její činnosti se nabídka služeb podstatně rozšířila. V současnosti nabízíme kromě potisku na kusový textil také výšivku a výrobu reklamy. Poslední rozšíření nabídky bylo uvedení firemního e-shopu na potištěná trička.

Trička s potiskem - TOMPRINT

Pro trička s potiskem a jiné textilie používáme následující technologie:

V našem e-shopu je možné si navrhnout i vlastní trička - viz Tvorba vlastního trička s potiskem. Nejsme tedy omezeni pouze na oblast Praha.

Potisk triček

Oproti zažitým představám nejsou trička s potiskem drahá. Finanční náročnost na potisk jednoho trička s potiskem klesá s množstvím kusů v serii. Současnými technologiemi je na rozdíl od minulosti získat trička s potiskem za velmi výhodnou cenu již od 20 kusů. Jinými technikami je možné samozřejmě získat i jeden kus, není to však příliš ekonomické. Pokud máte zájem o trička s potiskem, kontaktujte nás.

Maturitní zboží

Maturitní tričko, šerpa nebo kokarda jsou památeční předměty každého maturanta. Nabízíme širokou barevnou škálu šerp, různé druhy kokard, které můžeme přizpůsobit dle vlastní fantazie maturantů. Také texty a obrázky na šerpy a maturitní trička si středoškoláci mohou vybrat z naší databáze.

Strojní výšivka nebo trička s potiskem

Podle grafické předlohy dodané zákazníkem vyvzorujeme za pomocí programovacího studia grafickou předlohou. Výšivky se aplikují přímo na textil. Vyšíváme na trička, polokošile, mikiny, čepice, šály, ručníky ale i tašky, batůžky, nástřihy dílů oblečení, čelenky, bundy, tepláky, zástěry apod.

Trička s potiskem © TOMPRINT | Tvorba webových stránek - AiVision, s.r.o.eshop řešení AiShop