trička s potiskem

Strojní výšivka

S aplikací výšivky a nášivky získá jakýkoli výrobek přidanou hodnotu, a proto je vyšívání čím dále více žádané. Zákazníkovi můžeme vyrobit grafický návrh, nebo zpracovat již hotový zákazníkem dodaný.Podle grafické předlohy vytvoříme program pro vyšívací automat a vyšijeme zkušební vzorek. Objednávky nejsou omezeny minimálním odběrem, naše strojové vybavení je přizpůsobeno jak sériové tak kusové výrobě.

Výšivky se aplikují přímo na textil zákazníka nebo námi dodaný. Vyšíváme na trička, polokošile mikiny, čepice, šály, ručníky ale i tašky, batůžky, nástřihy dílů oblečení, čelenky, bundy, tepláky, zástěry ap. Kromě výšivek vyrábíme také nášivky. To jsou samostatně vyšité objekty na vystřižené kusy výšivek, ty se následně aplikují na libovolný podklad.

Vyšíváme na špičkovém vyšívacím automatu BARUDAN a používáme vysoce kvalitní nitě KING STAR ze 100% polyesteru, které disponují barevnou škálou o 600. barevných odstínech. Tyto nitě zajišťují výšivkám a nášivkám stálobarevnost a UV odolnost našich výrobků. Vysoká výrobní kapacita, profesionální vyšívací stroje a použitý materiál je zárukou vysoké kvality a spokojenosti zákazníka.

Našimi nejčastějšími zákazníky jsou společnosti, firmy, ale i jednotlivci kteří hledají zajímavý a velmi reprezentativní dárek, ale i reklamní agentury pro prezentaci svých klientů, promo akce a soutěže. Dále hotely a restaurace, kde zákazník potřebuje kvalitní a trvalé označení svého zboží zatíženém v náročném prostředí. Strojní výšivka má důležité postavení na trhu s reklamním zbožím a je nedílnou součástí vedle potisku ve zušlechťování textilu.Kalkulace ceny za výšivku se stanovuje individuálně s ohledem na náročnost a objem. Cena se skládá s ceny použitého textilního materiálu, jednorázové ceny za tvorbu vyšívací programu (cena programu se účtuje pouze poprvé, programy ukládáme pro případné opakované objednávky) a ceny za samotné vyšití. Reklamním agenturám,stálým zákazníkům a při odběru velkého množství poskytujeme velmi zajímavé slevy.

Pro nezávaznou kalkulaci a získání dalších podrobností nás prosím kontaktujte.