trička s potiskem

O společnosti TOM PRINT

Firma TOM PRINT byla založena roku 1990 pod názvem T Studio kdy hlavním předmětem podnikání byl ruční filmtisk a sítotisk na trička. Po dvou letech činnosti se ryze česká firma přejmenovala na TOM PRINT, výroba se rozšířila o nabídku transferového tisku a celý provoz sítotisku se modernizoval.
Dnes je naší hlavní činností potisk na textilní kusový materiál, kde kromě sítotisku využíváme i další technologie jako je přenosový neboli transferový tisk nebo vyřezávanou foliovou grafiku.
Na potisk textilu přirozeně navázalo rozšíření nabídky o strojní výšivku, která lze efektivně kombinovat s potiskem a doplňuje náš sortiment služeb.
V poslední době jsme ještě obohatili naší nabídku o výrobu bannerů, autoreklamy včetně výroby magnetických pásů, vyřezávané samolepicí reklamy a výrobu maloformátových plakátů, pozvánek a vizitek.
Zákazníkům nabízíme kompletní servis od zpracování nebo případného vytvoření grafického návrhu, počítačové upravení až po výběr a dodání textilního materiálu a aplikaci potisku nebo výšivky. Samozřejmostí je konečné zabalení výrobku dle požadavků zákazníka, to vše za příznivou cenu v krátkých dodacích termínech a bez minimálního limitu počtu tištěných kusů.
Spolupracujeme se všemi významnými distributory značkového reklamního oblečení jako jsou SOL S, FRUIT OF THE LOOM , B&C, JERZEES, SLAZENGER, GILDAN, PROMOSTARS LAMBESTE, CHILI, ATLANTIS, TARGET , COFEE X-fer, GAMATREXY, ROLLY, ADLER a nově LONDOG, KARIBAN, BOOST UP, které si můžete objednat na http://reklamni-textil.tomprint.cz/, zároveň nabízíme potisk a další aplikace i na dodaný vlastní materiál zákazníka.
O kvalitách našich služeb svědčí dlouhodobá spolupráce s renomovanými reklamními agenturami i předními výrobci kusového textilu a stále se vracející spokojení zákazníci.

Sponzoring a partneři:

Naše firma se snaží v rámci svých možností podílet se na sponzorování neziskových organizacích, kulturních a sportovních akcí, klubů například NOVÝ PROSTOR, AJETO, SDRUŽENÍ OKAMŽIK, BLACK VELVET ...

Našimi partnery jsou divadlo MINOR, ROKOKO ...

Naše reference: